Hakkımızda

1969 yılında Ankara’da küçük bir imalathane olarak üretime başlayan Derviş Deterjan süreç içerisinde hem ürün çeşitlerini hem de teknolojik alt yapısını sürekli yenileyerek temizlik sektöründe ülkemizdeki önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Süreç içerisinde kalitesinden ödün vermeden üretime devam eden firmamız, aynı zamanda müşteri memnuniyeti, işçi sağlığı ve güvenliği, çevre sağlığı ve güvenliği politikalarını da hayata geçirerek ülkemizin köklü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Üretim faaliyetlerine küçük bir imalathane ve sınırlı sayıda ürün çeşidi ile başlayan firmamız; sürekli büyüme hedefini gerçekleştirerek; bugün Ankara Ostim Örnek Sanayi Sitesi’ndeki 7500 m² üretim alanı ve yüzlerce çeşit ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir. Üretim sektöründeki yenilikleri takip ederek uzman kadrosunu sürekli geliştiren ve ürün çeşitlerini gün geçtikçe artıran Derviş Deterjan aynı zamanda kendi bünyesindeki laboratuvarı ile günümüz koşullarına uygun alt yapısı sayesinde Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Tüm bu gelişmelerle birlikte müşterilerimize, ülkemize, insan ve çevre sağlığına katkı sunmak adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek öncelikli hedefimiz olmuştur.

Derviş Deterjan, ulusal ve uluslarası alanda kabul gören kalite yönetim, çevre yönetim, iş sağlığı ve güvenliği yönetim belgeleri ve Türk Standartları Enstitüsü uygunluk belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir. “Önce insan, önce kalite” felsefesini ilke edinen bir işletme olarak müşteri şartlarına en uygun ve en yüksek kalitede temizlik malzemesi üretmek başlıca kuruluş amacımızdır.

Bu amaç doğrultusunda;
Ürün kalitemiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Personelimizin eğitim ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayarak çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak, Müşterilerimizin mevcut ve gelecek beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onlara en iyi ve en uygun şartlarda ürün ve hizmet sunmak, Verilen hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmayı görev edinmek ve sektörde ismi ile ön plana çıkan bir işletme olmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

1969 yılında devraldığımız bayrağı bugüne kadar başarı ile taşımış olmanın gururu ile yolumuza devam ediyoruz. Köklerimizden aldığımız güç sayesinde çağımızın ihtiyaçlarına uygun yeni yatırımlar ve gün geçtikçe artan ürün çeşitliliğimiz ile sizlerle olmaya devam edeceğiz.

                                                                                                                                                                                ABOUT
The journey that started in a very small facility in Ankara in 1969, continued with the boost of product range and technological infrastructure and secured Derviş Deterjan’s position as a leading manufacturer in the cleaning industry with its 7500 m2 production area and hundreds of products.

Our company, which continues its production without compromising its quality in the process, has also succeeded in becoming one of the well-established companies of our country by implementing customer satisfaction, worker health and safety, environmental health and safety policies.

Derviş Deterjan, which constantly develops its expert staff by following the innovations in the production sector and increases its product range day by day, also continues its R&D and Innovation studies rapidly thanks to its own laboratory and infrastructure suitable for today’s conditions. Along with all these developments, our primary goal has been to fulfil our responsibility in order to contribute to our customers, our country, human and environmental health.

Derviş Deterjan has registered the quality of its products with nationally and internationally accepted quality management, environmental management, occupational health & safety management systems/certificates and Turkish Standards Institute conformity certificates.

With the principle of “people first, quality first”, our main aim is to produce the most suitable and highest quality cleaning materials for customer demands.

In accordance with this purpose;

  • To ensure the satisfaction of our customers with our product quality,
  • To continue improving all processes that affect the success of our company and the quality of our products,
  • To increase the individual contributions of our employees by meeting the training needs of our personnel at the maximum level,
  • To analyse the current and future expectations of our customers in the best way and offering them products and services in the best and most suitable conditions,
  • To take it as a duty to continuously improve the service quality and to keep customer satisfaction at the highest level and to be a company that stands out with its name in the sector,

We will continue to do our best.

We keep moving on our way with the pride of successfully carrying the flag we took over in 1969. Thanks to the strength we derive from our roots, we will continue to be with you with new investments suitable for the needs of our age and our increasing product range