Çamaşır Hijyen Ürünleri Genel Temizlik Hijyen Ürünleri Uzman

Uzman Ultra Yoğun Çamaşır Suyu

Özellikleri
Aktif klor içeren yoğun kıvamlı deterjan katkılı  temizleme, hijyen ve beyazlatıcı madde Yoğunluk(20 °C) (g/ml): 1,10±0,01 pH (20 °C) : 12,00±0,5

Uygulama Alanı ve Miktarı
EV ve İŞYERİ TEMİZLİĞİNDE: Klozetler, klozet kenarıkıvrımının içine üst kısmından başlayarak sıkınız ve beklettikten ovalayarakdurulayınız. Mutfak, Banyo/Lavabo: Lavaboya sıkarak 5 dk bekledikten sonrafırça veya sünger yardımıyla ovalayınız ve durulayınız. Ocak, fırın, lavabo, tuvalet, fayans ve yerlerde doğrudan veya sulandırılarak kullanılabilir.
OTOMATİK ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE: Beyaz çamaşırları makinaya koyun kısa yıkama programı ve soğuk su kullanımını seçiniz. Makina su alırken 200 ml (1 bardak)  Uzman Ultra Yoğun Çamaşır suyunu deterjan gözüne koyunuz. Deterjan eklemeyiniz. Daha sonra düşük ısıda 30-40 derece ön yıkamasız deterjan ile yıkamanıza devam ediniz.
ELDE ve MERDANELİ MAKİNELERDE: 10 Lt. Suya 400 ml (2 bardak) Uzman Ultra Yoğun Çamaşır suyunu ekleyip beyaz çamaşırlarınızı 30 dk bastırınız/yıkayınız deterjan eklemeyiniz. Suyu değiştirip durulayınız daha sonra deterjanla yıkamanıza devam ediniz. Yünlü, ipekli, suni, mohair renkleri,  dayanıksız kumaşlar, rejenere selülozik lif, deri ve metal eşyalarla kullanmayınız.